SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
kosno
stale suplementuje mono 5g dziennie i zamierzałem teraz spróbować czegoś innego jak np xplode czy przerwe zrobić na 4tyg i brać potem 10g xplode czy dalej suplementować 5g tylko że xplode? Jest wgl sens czy lepiej nie tracić kasy i dalej brać standardowo mono?



zalezy czy chcesz robic cyklon czy leciec dalej stala suplementacja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
wolałbym stałą suplementacją ale chciałbym też tego spróbować jestem aktualnie na redukcji więc dokupię mono sfd, a po redukcji zrobię przerwę od kreatyny i wrzucę xploda na masie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no to dajesz dalej 5g dziennie, przy cyklonie masowym zwieksz do 10g w dt, lub mozesz tez pokombinowac z faza nasycenia czyli 5-7dni po 20-30g mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Czyli na redukcji daję 5g Xplode a na masie 10g? bo nie rozumiem o co Ci chodzi z tym 20-30g mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 215
Jak dawkować CM3 w tabsach ? Waga 70 kg , wiek 18 lat , staż rok . Na opakowaniu napisane jest żeby stosować dziennie 3x po 4 tabletki, ale czy to nie za dużo ? Myślałem żeby stosować w DT na czczo 4 tabletki i po treningu 4 tabletki w DNT 4 tabsy rano . Co myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
krx103
Jak dawkować CM3 w tabsach ? Waga 70 kg , wiek 18 lat , staż rok . Na opakowaniu napisane jest żeby stosować dziennie 3x po 4 tabletki, ale czy to nie za dużo ? Myślałem żeby stosować w DT na czczo 4 tabletki i po treningu 4 tabletki w DNT 4 tabsy rano . Co myślicie ?



ja brałem 4tabs rano i 4 po treningu zarówno w dt jak i dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
jaki polecicie dobry booster tescia? Go nads ostatnio szamałem teraz bym chciał coś innego sprawdzić równie dobrego

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Już miałeś temat o boosterach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
kosno
Czyli na redukcji daję 5g Xplode a na masie 10g? bo nie rozumiem o co Ci chodzi z tym 20-30g mono.



up^ biorę aktualnie 5g mono czyli później mogę dać 5g xplode i wchodząc na masie 10g? Jakie ładowanie mono? aktualnie biorę 5g mono więc o co ci dokładnie chodziło jak to zrobić bo się połapać nie mogę? Jeszcze raz napisze że chodzi mi o to żeby brać xplode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402253
chodzi o to ze do konca redu dajesz dalej 5g mono.
na masie jak wrzucisz krete i bedziesz chcial sprobowac "standardowy cykl" to dasz w DT 10g mono (2x po 5g) a w DNT 5g mono,
jezeli bedziesz chcial brac Xplode Creatine z Olimpu musisz dac troche wiecej prochu bo jezeli dobrze pamietam tam na ok 7g masz 5g krety, wiec w DT 2x 7g a w DNT 7g,
i tak 8-12 tygodni,

jezeli chodzi o faze nasycenia tak jak bylo juz napisane przez piewsze 5-7 dni dajesz 20-30g pozniej wystarczy po 5g krety dziennie ale wtedy cykl mozna zrobic krotszy np.5-6 tygodni tylko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium