SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141130

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2233
tak naprawdę nadal nie wiem jaki jest skład, na stronie SFD poniższy skład jest podany jako na 1 porcję 20g:

http://www.sfd.pl/sklep/Bsn_N.O.-Xplode_3.0-opis31532.html

na opakowaniu produktu zaś ten sam skład jest podane dla 2 porcji (40gr)

rozumiem, że kierować się opakowaniem ??

Poprawcie mnie proszę jeśli źle czytam z opakowania... dołączam foto

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Daj tyle PRE ile potrzebujesz Ty jednemu wystarczy 10g, innemu 15g a jeszcze inny sypnie 40g

oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Pamiętając przy tym, że np za dużo pompera czy kofy może mieć odwrotny skutek do zamierzonego.

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2233
To +- wiem, ale wolałbym wiedzieć też ile czego stosuje, żeby chociażby wiedzieć co jak na mnie działa.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Jeśli chodzi o ilość składników sugeruj sie tym co masz na opakowaniu supla.
Zreszta, weź kalkulator i zsumuj. Już na oko widać, że te wartości są podane dla 2 porcji (40g)

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Początkujący
W takim razie w sklepie SFD jest niemały błąd, który wypadałoby poprawić.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3354
Pytanie o godziny/pory przyjmowania suplementów. Dodam, że ćwiczę głównie BJJ i 1-2x w tyg klamoty. Mam już pewny schemat w głowie ale jestem ciekaw opini innych. Mam taki zestaw:

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6485 Napisanych postów 101642 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1012657
czyli jaki zestaw?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3354
Nie mogę edytować wypowiedzi niestety. Dodam, że trenuję głównie BJJ i 1-2x w tyg klamoty. Pytanie o dawkowanie i pory/godziny przyjmowania supli. Mam jakiś schemat w głowie ale chciałbym poznać opinie innych. Dostępny zestaw to:
*bcaa activlab proch
*omega 3 capsy
*wit b complex tabsy
*wit c 1000 tabsy
*beta alanina z sfd proch
*kreatyna mono z sfd proch
*colostrum z sfd capsy

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 380
witam gdzie można dostać próbki odżywek przed treningowych, bo chciałem sb kilka przetestować i wybrać najlepszą:)
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6485 Napisanych postów 101642 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1012657
temat jest o dawkowaniu, idź do sklepu i sobie kup, lub zrób spore zamowienie to gratisy dostaniesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

olimp bcca xplode+creatyna xplode+Olimp WHEY PROTEIN+PROVIT +CARBONOX

Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają