SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
szamac zawsze mozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Nom racja ale bardziej chodzi mi czy potem nie będę miał dłuższej wizyty na kiblu czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
to juz tylko Maciek wie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Ok, to testuje. Jakbym nie wrócił na forum to wiadomo że nie warto szamać tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Jakie suplementy mogą pozwolić nadrobić straty w regeneracji organizmu spowodowane krótszym snem?? Chodzi mi o różnice w śnie 2h (8h a 6h). Jest w ogóle taka możliwość??

Chodzi mi o sprawdzone w działaniu suple(a nie takie które mają napisane ,że pomagają ale nie są sprawdzone w praktyce)

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2014-10-05 10:58:13

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
nie ma takiej mozliwosci.
jedynie produkty typu gaba, zma moga powodowac, ze sen bedzie glebszy bardziej "wydajny"
jednak kilku godzin dobrego snu nie zastapi zaden proszek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Odnosisz się do bardzo złożonego zjawiska jaki jest regeneracja, która obejmuje zarówno układ mięśniowy, nerwowy, nawet pokarmowy itp.
Mogę Ci tylko polecić jakie suplementy mogą poprawić jakość snu, ale czy to ma wpływ na regeneracje, już trudniej stwierdzić.
- duże dawki magnezu przed snem
- GABA
- Melatonina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Dzięki za odpowiedzi.A jak myślicie czy te 6h snu będzie ilością wystarczającą do regeneracji(oprócz siłowni praca 'na nogach' ale nie ciężka+praca umysłowa:) )

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
6- 8 mniej więcej takie ilośći uznaje się za wystarczające dla człowieka, czy dla Ciebie. Sam musisz to określic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zależy od człowieka. Niektórzy po 6 godzinach są idealni, ja poniżej 8h się toczę, nie idę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium