SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
Cześć , mam cel zredukować tkankę tłuszczową i zwiększyć siłę mięśni.Przed treningiem siłowym zawsze biore 5 g bcaa, po treningu banan i po ok. 25 miniutach piję 30 gram białka z wodą . Do około 1,5 godziny po treningu jem posiłek . Ostatnio dostałam w prezencie carbo i chciałam zapytać jak je stosować i czy wogóle w moim przypadku jest sens je stosować? Dodam że w tygodniu trenuję 5 razy: 3 razy boks + 2 razy siłownia. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
carbo stosujemy wg braków w diecie
podczas redukcji nie sądzę że będziesz potrzebowała dodatkowych węglowodanów
proponowałbym również obrać realny cel - redukcja lub siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
Dziękuje za odpowiedź. No bardziej chodzi mi o ładne wyrzeźbienie ciała niż o redukcję , źle to ujęłam . Bo waże 51 kg w czym 9 kg tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8324
Można razem rozpuszczać w shakerze białko i bcaa naraz po treningu? oczywiscie w wodzie, nie bedzie się to kłociło ze sobą? i czy da sie wypic?

Rzeka jest jak polityk tez trudna ją oderwać od koryta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można. A czy da się wypić to już sam się dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Zależy jaki smak białka i BCAA. Białka są kremowe w większości a BCAA kwaskowate więc smak takiej kombinacji może być kontrowersyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
masz bezsmakowe BCAA (ostrovit, FA, XXL Nutrition)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
sprobuj ,a zobaczysz ;D zalezy jakie masz smaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
Witam zakupiłem jabłko z treca cm3. Moje pytanie dotyczy miarki. Widoczna na niej mniej więcej w połowie jest taka linia. Pytanie: 5 g to cała miarka czy tylko do tej linii?
Dawkowanie standardowe 5g w DNT i 10 w DT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zobacz w dziale opinie i zdjecia czy nikt nie napisał ile to jest.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Yoha a posiłek

Następny temat

chce urosnac 3-5cm

WHEY premium