SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!SILOWNIA WROCłAW!!! WEJDZ I ZOBACZ GDZIE CWICZYC!!!

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Bardzo dziekuje ;) Pozdrawiam Gosia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Co sądzicie o Top Gym Fitness na Świeradowskiej? Oraz Fitnes Academy? Da radę tam porobić power cleany itp? W FA nawet nie dostrzegam porządnych stojaków do siadów

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-06-08 22:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
Witam,

przeprowadzam się na Zakrzów. Jest tam gdzie poćwiczyć?

Z racji mojego bardzo ograniczonego czasu zależy mi stricte na Zakrzowie, nie psiak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Może nie blisko, ale masz siłkę w Koronie, a zaj**iście wyposażoną na Kościerzyńskiej
http://www.championgym.pl/ 

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Wpadaj do Championa i nawet się nie zastanawiaj...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemacie, która siłownia blisko pasażu grunwaldzkiego jest wyposażona w racka, i druga sprawa, na której nie będą chcieli mnei wyj**ać za podrzuty, martwy ciąg itp? Chodziłem na akademiki, ogólnie mało sprzętu ale był półrack i spoko się ćwiczyło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
co mowicie o silowni bodyfit na Maksa Borna jak duza jest silownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15840
Witam, od października będę studiować we Wrocławiu. Jeszcze nie znam miasta i siłowni, więc chciałbym poprosić o pomoc. Będę mieszkać przy ul. Krasińskiego i szukam miejsca do ćwiczenia gdzieś niedaleko lub w pobliżu polibudy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedźwiedź
Witam, od października będę studiować we Wrocławiu. Jeszcze nie znam miasta i siłowni, więc chciałbym poprosić o pomoc. Będę mieszkać przy ul. Krasińskiego i szukam miejsca do ćwiczenia gdzieś niedaleko lub w pobliżu polibudy.

Siemasz, ja chodziłem na akademiki (jakieś 5 minut tramwajem z polibudy) klimat zaj**isty, prawie same wolne ciężary (prócz bramy i maszyn do nóg i buterfly'i), karnet na 12 wejść - 45zł
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIGHTER - KONTAKT I KIEDY START?

Następny temat

olej lniany

WHEY premium