SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268544

napisał(a)
miczelx Wide Pride Moderator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 35142 Wiek 78 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 813067
Witam w kolejnej edycji zacnego tematu,
W ostatniej odslonie zaprezentowaliscie sie fantastycznie, wiec czekamy no kontynuacje "dobrej passy" Panowie,
Prosze kulturalnie i rzeczowo podchodzic do tematu.

Wstawiam moje "takie tam z plazy" nie podlegajace ocenie %)

Pozdrawiam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46005
widze ze po rzezbie juz tylko wspomnienia ale forme trzymasz
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15904
NIECH MNIE KTOS Z WAS WEZMIE POD SKRZYDLO, TEZ CHCE BYC KOKSEM
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 35142 Wiek 78 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 813067
bolo1980
widze ze po rzezbie juz tylko wspomnienia ale forme trzymasz

Foto sprzed ok 1,5 miesiaca, od jakiegos czasu znow krece aero, takze
forma powoli sie poprawia,
2ml testa na tydzien, zadnych spalaczy, wiec ciezko, bardzo ciezko ale nie mam konkretnego celu ani sie nie spiesze, wiec jest jak jest

napisał(a)
barano90 MR SFD PRO
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2613 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 71716
no to będzie trzeba tu błysnąć

micz jest dobrze z takiej formy do docięcia jak w poprzedniej edycji nie brakuje wcale dużo widać talia wąska i nabicie jest
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18935
Dobrze jest Micz

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 10240 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75044
spodnie w kant na plazy..aha no kawalek chlopa jest szkoda za krata robiona fotoszopem

dobry chłopak ze złymi nawykami

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1128 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14497
Zaniżę trochę poziom

Bóg dał nam życie, ale rządzi światem diabeł.W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 8459 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40535
micz jak wagowo i wymiary

snara

napisał(a)
Ekspert
waga 97, wymiarow nie sprawdzam, po co sie dolowac
od czasu tamtej wycinki to byl juz moment ze 107 wazylem (a wycinke skonczylem na 85 jak sie nie myle), ale jakos przeoczylem to zeby zrobic fotki i pozniej bylo juz gorzej i gorzej
133 taka byla akurat sytuajca

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2012-09-15 17:49:10

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 8459 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40535
chyba zmeczenie materialu , sam to przerabiam niby robie mase ale nie moge patrzec na zarcie a do miecha to mam wstret , 2 miechy temu zrobilem pauze i zjechalem do 98 teraz bylo 106 po insie i antku i sprubuje to ubic trenem z winem ale jakos wenny brak i jeszcze pojechana reke mam :( no ale u ciebie jest ok jak tak bedzie sie trzymac - a wzrost to pewnie masz ze 180 cm

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deka

Następny temat

deka tesc

Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Gotu Kola Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki