SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

!!! PODRĘCZNIK DO KARATE !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4235

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 591 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
poszukuje jakiegos podrecznika do karate.. chodzi mi o karate z podcieciami - nie jakies sportowe... tylko tradycyjne. nie wiem nawet jakie to jest.. jak sie nazywa ?!

mozecie cos polecic? to nie jest tak, ze bede sie uczyl tylko z ksiazki.. trenuje jujutsu i mam tam podstawowe bloki i kopniecia, ale malo - chcialbym cos wiecej.. ksiazek na rynku jest wiele, ale zwracam sie do adeptow tradycyjnych styli.. doradzcie mi..

...taka ksiazke w ktorej beda dobre opisy technik, kombinacji, moze byc jakies kata.. no i zdziebko historii :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4069
Haha,jestem pierwszy,
polecam "Karate dla poczatkujacych i zaawansowanych" autorstwa Ryszarda m****a.

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5188
DYNAMICZNE KARATE, Masatoshi Nakayama
KARATE SZTUKA WALKI "PUSTĄ RĘKĄ", Hidetaka Nishiyama, R.C.Brown
KUMITE NIE TYLKO DLA CZARNYCH PASÓW, Tomasz Piotrkowicz
Seria BEST KARATE, Masatoshi Nakayama

SFD JUJITSU TEAM

"Saru mo ki kara ochiru"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 591 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
CZNE KARATE, Masatoshi Nakayama - to widzialem. bardzo fajnie wydana. troche kasy trzeba wydac na nia.. ale chyba warto.
udalo misie zdobyc "karate" - Miłkowskiego. na razie czytam rysy historyczne.. zobacze co dalej..
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
ja bym był za tym co napisał kokeshi. seria best karate jest najbardziej rozwinięta. bardzo dużo (dokładnych) zdjęć. polecam!!! i miłej nauki.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1529
ja nie rozumiem.. jak mozna nauczyc sie karate z ksiazki ?
napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 34575 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja widziałem na filmach, zę można

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 627 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9388
"Karate" Miłkowskiego ma jakieś nowe wydanie, czy piszesz o tym z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych? Bo to stare wydanie kocham jako świadectwo minionej epoki w Polsce. Mam na myśli recepty, jak zrobić hantle z puszek po konserwach, jak z niczego skonstruować sprzęt do ćwiczeń itp... Dziś mozna sie z tego pośmiać, ale to dowod na to, jakiego zaangażowania trzeba było dawniej, żeby cokolwiek ćwiczyć. Więcej nie piszę, bo to nie ten temat, ale jak wspomniałeś o Miłkowskim, to się nie mogłem powstrzymać.

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3404
"Karate" Miłkowskiego może jest zabawne, ale jeszcze zabawniejsza była kolumna "Karate" w "Zołnierzu Polskim" przowadzona przez dra Krzysztofa Kondratowicza na początku lat 80. ubiegłego wieku.

Oczywiście jak na tamte czasy, te teksty były super. Często dziś wracam do nich.

A z książek można się spokojnie nauczyć przynajmniej podstaw, jeśli ma się już doświadczenie w innej sztuce walki.

Lublin - wiosenna stolica Polski

napisał(a)
Ekspert
ovieczka. teoretycznie nie można ale jeżeli ktoś ma możliwość chodzić na treningi chociaż 2 razy w miesiącu na konsultacje to jest opcja że się nauczy. pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bilety na Zegana

Następny temat

MEDYTACJA

Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny